Doğadan   Organik          Ürünler

Hakkımızda

  •     Muğla'nın Milas ilçesine bağlı köyümüz Çallı Köyü   Bodrum 'a 80 km uzaklıktadır.Çallı köyü bulunduğu bölgede eşsiz bir konuma sahiptir.Toprağının verimli olması,bölgesel eşsiz lezzetlere sahip olması ve Geyik Barajının getirdiği büyüleyici güzelliğiyle ciddi anlamda bir cennet bahçesidir.

  • Mitolojik karakter Herkül'ün (Hercules) de yaşamış olduğu,Labranda  (Λάβρανδα) antik kenti ve çift baltalı tanrı Zeus Labraundos (Ζεὺς Λάβρανδος)mezarının da bulunduğu bu esrarengiz ve büyülü topraklarda geçim kaynağı yüzyıllar boyu özenle ve kaliteyle sunulan tarım ürünleridir.

  • İlaç ve gübrenin hala ulaşamadığı bu yöremizde geçim kaynakları hayvancılık,tarım ve madenciliktir.Başlıca geçim kaynağı olan tarıma; Çam Fıstığı (Pine Nuts) ve Zeytin ve Zeytinyağı(Olive& Olive oil) gibi eşsiz lezzetler öncülük etmektedir.Bu ürünler  bolgesel üretildiği için genelde Bodrum gibi pazarlarda  boy göstermektedir bu yüzden dünyada başka bi eşini bulmak biraz zordur.

  • Firmamızın da vizyonu bu güzellikleri siz değerli müşterilerimize güvenle,kaliteyle ve samimiyetle size sunmaktır.Yurt içi ve yurt dışı gönderimimiz mevcuttur.Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Bizimle iletişime geçin !